Reyhan Temizlik

Çıkmayan İnatçı Lekeleri De Hemen Çıkarıyoruz

 

            Halı yıkama hizmetinde çok önemli bir unsur olan inatçı lekeler, özel temizlik ürünleriyle, kısa zamanda çıkarılmaktadır. Bu nedenle, Boğaziçi halı yıkama hizmetinde son derece başarılı olan firmamız, ücretsiz servisle, halılarınızı evinizden almaktadır. Metre kare bazında fiyatlandırma yapan firmamız, halılarınızın metre karesine göre ücret almaktadır. 

            Diğer halılarla karışmasın diye etiketlenen halılarınız, profesyonel halı makinelerinde yıkanmak üzere fabrikaya götürülür. Makinelere konulan özel temizlik maddeleri, halınızın bozulmaması için, özel olarak tercih edilmektedir. Makinelerde halı yıkama işleminin son bulmasından sonra, özel kurutma makinelerinde, halılar kısa zamanda kurutulur. El değmeden ve toz görmeden kuruyan nadide halılarınız, yine özenle poşetlere sarılır. Özel etiketlemeden sonra, evinize getirilmek üzere, servise yüklenir. Halı ücreti, halıların teslimatında alınmaktadır.

Alıcının Ve Satıcının Buluştuğu Adres

 

            nternete girip iş halletmek, günümüzün modası haline geldi. Neredeyse bütün işlerimizi internetten çözüyoruz. Spotçular, emlakçılar ve Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları, internetten bulunmaya başlandı. Saatlerce aramakla meşgul olacağınız işler, dakikalar içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Sitemiz, arama motorlarıyla, nokta atışı yaparak size firma listesi sunmaktadır. Yapmanız gereken sektör kısmından aradığınız sektörü seçmek. Şehir tercihi ile şehrinizdeki bütün firmaları bulabilirsiniz.

 

            Beylikdüzü halı yıkama işlemleri için hepsine tek tek telefondan fiyat sorabilirsiniz. Sitemiz şehrinizin fiyat kategorisini belirlemenizde etkili bir çözüm sunmuş, bütün firmaları telefonunuza taşımıştır. Gelecekte internet vazgeçilmez bir ticaret aracı ve sosyal araç haline gelecektir. Firma olarak, bütün firmaları internet üzerinden müşterileriyle buluşturmayı hedefliyoruz. Hayatınızı kolaylaştıracak site çalışmasıyla, bütün şirketlerle buluşma avantajını yakalayın.

 

Halı Yıkama

 

            Evlerde ve ofislerde yapılan temizlik sırasında en büyük sorun her zaman için halıların temizliğidir. Evde küçük çocukları veya evcil hayvanları olanlar daha çok halı temizliğine özen gösterirler.

 

            İste bu Beylikdüzü halı yıkama  sorununa en büyük çözümü halı yıkama şirketleri getirir. Bu şirketler halıları evden alır, büyük bir özenle ve özel makinalarla yıkayarak bir kaç gün askıda tutarak kurutur. Kuruyan halılar poşetlenerek yine aynı özenle sahiplerine teslim edilir. Böylece kadınlar ve şirketler hem temiz halılarını güvenle kullanır hem de harcayacakları su ve deterjan gibi ihtiyaçlara çok fazla ücret ödemekten kurtulurlar.

 

Halılarınız Bizimle Tertemiz

 

Halılarımız evinizdeki en çok kullandığımız eşyalarımızın başında gelir. Sürekli olarak kullanılan bu eşyanın her zaman temiz bulunmasını istemez misiniz?

 

 Tabi ki istersiniz. Ancak bunu evinizde kendi imkanlarınızla yapmanız pek mümkün olmayabilir. Daha temiz ve hikayenizi bir halı tıkama için artık endüstriyel makineler tercih edilmektedir. Çünkü makine gücünün insan gücünde daha etkili olduğu göz ardı edilmemelidir.

 

 Firmamızın sahip olduğu profesyonel elemanlar ve son nesil teknolojik Bahçeşehir halı yıkama makinelerimizle, sizlerin bize emanet ettiği değerli halılarınızı detaylı olarak temizleyerek size hem sağlık açısından hem de görüntü açısından tertemiz olarak teslim ediyoruz. Halılarınızı güven ortamında evinizden teslim alarak temizleme çalışması sonrasında yeniden evinize teslim ediyoruz. Halılarınızı gözünüz kapalı şekilde bize emanet edebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Formu Bize istek, şikayet ve önerilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Ziyaretçi Formu